Preskočiť na obsah
Lenka Petríková

Ostatné služby

Lenka Petríková

Kadernícke a holičské služby

Obec
Bratislava - Podunajské Biskupice
Od roku
2008
IČO
44 223 676

Lenka Petríková

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
821 07 Bratislava - Podunajské Biskupice
Na trhu od
3. júna 2008
IČO
44 223 676
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 96.21)
Kadernícke a holičské služby

Podnikanie v číslach

18
rokov na trhu
2008
rok vzniku
4
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Lenka Petríková

Lenka Petríková – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Bratislava - Podunajské Biskupice. Podniká od 3. júna 2008.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Kadernícke a holičské služby“ (96.21). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad pánske, dámske a detské kaderníctvo, vizážistické práce a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Lenka Petríková
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
44 223 676
Dátum vzniku
3. júna 2008
Miesto podnikania
821 07 Bratislava - Podunajské Biskupice
Živnostenský register
Okresný úrad Bratislava, vložka č. 110-178666
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 96.21)
Kadernícke a holičské služby

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Lenka Petríková zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.

  • Pánske, dámske a detské kaderníctvo

  • Vizážistické práce

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti kaderníckych a vizážistických služieb

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Lenka Petríková?

Miesto podnikania je v obci 821 07 Bratislava - Podunajské Biskupice.

Čím sa Lenka Petríková zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Kadernícke a holičské služby“ (96.21). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pánske, dámske a detské kaderníctvo; vizážistické práce; maloobchod a veľkoobchod; sprostredkovateľská činnosť v oblasti kaderníckych a vizážistických služieb.

Aké je IČO – Lenka Petríková?

IČO je 44 223 676.

Odkedy podniká Lenka Petríková?

Podnikanie začalo 3. júna 2008. Na trhu pôsobí 18 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Lenka Petríková podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese lenka-petrikova.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.